Étkeztetés és térítési díjak

Elérhetőek a 2024/2025. tanévre szóló étkezés megrendelő nyomtatványok, melyek a beiratkozáshoz is szükségesek.

Néphagyományok bemutatója

2024. március 24-én a Tímárház bemutatóján a magyar néphagyományokkal ismerkedhettünk meg.

Sítáboroztunk

2024. február 12. és 16. között sítáborban vettünk részt a szlovákiai Zdiar sípályáin.

Mesterségek farsangja a Tímárházban

Különleges programon, a Mesterségek Farsangján vettünk részt 2024. január 20-án Tímárházban

A Dunakanyarban jártunk

Mi a Gulyás Pál Kollégium diákjai, a Tóth Árpád Gimnázium 9/AJTP osztálya 2022. május 26-án, csütörtökön három napos osztálykirándulásra indultunk.

Egerben és Lillafüreden jártunk

Mi, a debreceni Gulyás Pál Kollégium diákjai, a Tóth Árpád Gimnázium 9.A osztályos tanulói élménygazdag kiránduláson vehettünk részt 2022. május 26. és 27.-én Egerben és Lillafüreden.

Zempléni kirándulás

Mi a Gulyás Pál Kollégium diákjai, a Tóth Árpád Gimnázium 10.a-s tanulói a múlt hétvégén Sátoraljaújhelyen és környékén töltöttük három napos osztálykirándulásunkat.

Értesítés érettségiről

A 2020. évi érettségi vizsgák lebonyolítási rendjét a Kormány közzétette.

Értékes és érdekes időtöltés

Debrecen Megyei Jogú Város facebook-oldalának segítségével

Sportélet

A tömeg- és szabadidő-sporttal kapcsolatos általános intézményi elvek

Diákönkormányzat

Az intézményi diákönkormányzat szerteágazó tevékenységét a vezetésével megbízott patronáló pedagógus iránymutatásai alapján végzi.